Filtry

Usługi
Przedsięwzięcia

Eksperci spełniający wybrane kryteria

Jacek
Mierzwa

Anna
Bełtowska

Audytor energetyczny. Wykonuję audyt energetyczne, świadczę profesjonalne usługi z zakresu doradztwa energetycznego i optymalizacji zużycia energii. Posiadam uprawnienia budowlane i uprawnienia do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. Doradzam również w otrzymaniu dotacji z Programu Czyste powietrze, Mój Prąd, Moje Ciepło oraz innych programów. Kontakt anna.beltowska@tlen.pl, tel. 510 154 034

Andrzej
Czop

Jestem absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej-Wydział Elektrotechniki Automatyki i Elektroniki. Od 2012 r. prowadzę działalność gospodarczą związaną z doradztwem i projektowaniem instalacji Odnawialnych Źródeł Energii (OZE), wykonałem kilkaset audytów energetycznych, zarówno budynków jednorodzinnych m.in. do programu Czyste Powietrze, jak również dużych budynków użyteczności publicznej i zakładów produkcyjnych. Wykonuję również projektowane charakterystyki energetyczne oraz świadectwa…

Katarzyna
Beda

Jestem absolwentką budownictwa na Politechnice Krakowskiej. Samodzielnie wykonałam kilkadziesiąt audytów energetycznych, głównie budynków jednorodzinnych do programu Czyste Powietrze. Wykonuję również projektowane charakterystyki energetyczne oraz świadectwa charakterystyki energetycznej.

Mam kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu pomiarów kamerą termowizyjną oraz doradztwie technicznym w zakresie OZE i poprawy efektywności energetycznej.

Jestem członkiem…

Maciej
Karoń

Jesteśmy firmą specjalizującą się kompleksowym doradztwie w zakresie efektywności energetycznej wraz z usługą wykonawstwa oraz możliwością pozyskania dofinansowania. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę w postaci audytorów energetycznych, specjalistów do spraw dofinansowań oraz projektantów w branżach budowlanych oraz energetycznych. Współpraca z firmą KMK-ENERGIA zagwarantuje Państwu wybór odpowiedniego rozwiązania zwiększającego efektywność energetyczną Państwa obiektu, jak również przeprowadzenie…

Jolanta
Cieślak

W 2012 r. ukończyłam Politechnikę Łódzką na kierunku inżynierii środowiska. W 2013 ukończyłam studia podyplomowe Budownictwo Energooszczędne, Certyfikacja Energetyczna, Audyt Energetyczny i Termomodernizacja Budynków. Wykonuje świadectwa energetyczne, audyty energetyczne budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz lokalnych sieci ciepłowniczych i źródeł ciepła. Jestem wpisana na listę rekomendowanych audytorów energetycznych ZAE.
Posiadam uprawnienia budowlane w zakresie sieci…

Krzysztof
Janus

Dzień dobry,
Sporządzam świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, projektowane charakterystyki energetyczne, analizy do projektów budowlanych, analizy środowiskowo - ekonomiczne. Od 2010 roku jestem członkiem Zrzeszenia Audytorów Energetycznych. W Centralnym Rejestrze Charakterystyki Energetycznej Budynków MRiT mam wpis o numerze 4657. Sporządzam audyty ex-ante i ex-post dla funduszy unijnych.

Rafał
Kowalczyk

Prowadzę działalność gospodarcza zajmującą się sporządzaniem audytów energetycznych, świadectw charakterystyki energetycznych oraz konsultingiem energetycznym, analizą ekonomiczną inwestycji termomodernizacyjnych oraz analizą emisyjności gazów cieplarnianych. Wykonywanie audytów efektywności energetycznej dla przedsiębiorstwa zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej (Dz. U. z 2016 r. poz. 831).
Szczegółowy opis na stronie EnergoAudyt.pl

Maciej
Olejnik

Posiadam wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje (uprawnienia budowlane bez ograniczeń w branży instalacji sanitarnych do projektowania i kierowania robotami sanitarnymi od 2010 roku) niezbędne do wykonania oferowanych opracowań jak:
- audytów energetycznych,
- świadectw charakterystyki energetycznej (w tym projektowanej na potrzeby opracowania projektów budowlanych),
- analiz określających nadmierną energochłonność elementów budynków i/lub instalacji z wskazaniem sposobu…

Mariusz
Magura

Dzień dobry,
od momentu ukończenia studiów na Politechnice Krakowskiej, specjalizuję się na co dzień wykonywaniem dokumentacji, dotyczącej podwyższenia poziomu efektywności energetycznej budynków poprzez planowanie termomodernizacji obiektów z wymianą źródła ciepła oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii.
Zajmuję się wykonywaniem następującej dokumentacji: Audyt Energetyczny, Audyt Efektywności Energetycznej, Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Budynków, Projektowane…

Paweł
Kozielski

Wykonuję charakterystyki energetyczne, certyfikaty, audyty energetyczne, termomodernizacyjne potrzebne w celu złożenia wniosku w programie czyste powietrze. Zajmuję się certyfikacją energetyczną budynków, również w systemie Breeam. Doradzamy oraz efektywnie dobieramy rodzaj oraz moc źródeł ciepła budynku.

Łukasz
Kruk

Audytor energetyczny od 2005 roku. Członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych nr 1185, uprawnienia do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków nr 11054. Działam w ramach firmy ESPIN s.c. której jestem współzałożycielem.
W zakresie prac wykonuje:
- audyty energetyczne budynków (mieszkalne, użytkowe, przemysłowe),
- audyty remontowe pod Ustawę
- audyty efektywności energetycznej,
- świadectwa charakterystyki energetycznej,
-…

Michał
Ścibiorek

Łukasz
Kucharski

Jestem inżynierem budownictwa z wieloletnim stażem w zawodzie. Wykonuję audyty energetyczne, oraz świadectwa charakterystyki energetycznej budynków, a także audyty instalacji fotowoltaicznych. Służę również pomocą w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie, oraz wniosków o płatność do WFOŚiGW w ramach programu Czyste Powietrze.

Danuta
Kapturkiewicz

Wykonuję świadectwa energetyczne, audyty energetyczne budynków i audyty instalacji fotowoltaicznych od 2009 roku. Zajmuję się również pomocą w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie oraz wniosków o płatność do Czystego Powietrza od 2020 roku.

Łukasz
Kowalczyk

Audytor energetyczny. Uprawnienia KAPE nr 0158. Współzałożyciel firmy ESPIN. Audyty wykonuję od 2002 roku.
Zakres działania:
Audyty energetyczne budynków, sieci, źródeł ciepła. Audyty remontowe. Audyty efektywności energetycznej. Obliczenia zapotrzebowania na ciepło i moc. Audyty PV i oświetleniowe. Badania termowizyjne. Analizy opłacalności podzielników. Wnioski o dofinansowanie i studia wykonalności.
Członek Zrzeszenia Audytorów Energetycznych. Rekomendacja ZAE.

Andrzej
Cempel

Od 1998 roku zajmuję się efektywnością energetyczną w budownictwie - początkowo audyty, termomodernizacje, od niedawna również odnawialne źródła energii oraz rozwiązania budownictwa pasywnego.
Prowadzę biuro projektów - wykonujemy kompleksowe opracowania - audyt, projekt, kosztorysy, efekty ekologiczne.
Obszar działania - południowa Wielkopolska - Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Pleszew, Krotoszyn, Ostrzeszów, Kępno, Twardogóra, Milicz

Szymon
Lukaj

Doradztwo w zakresie niskoemisyjnych źródeł ogrzewania oraz Odnawialnych Źródeł Energii.
Pomoc w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie do programów : Czyste Powietrze, Moje Ciepło, Mój Prąd, Ciepłe Mieszkanie, Agroenergia, RPO oraz Gminne.
Wykonuję badania kamerą TERMOWIZYJNĄ.
Wykonywanie Ocen energetycznych budynków, dobór instalacji fotowoltaicznych oraz Pomp Ciepła.
Ministerstwo Rozwoju i Technologii Centralny rejestr charakterystyki energetycznej budynków Wykaz…

Roman
Szczygieł

Oferuję profesjonalne wykonawstwo następującej dokumentacji technicznej.
Audyt energetyczny budynku.
Audyt remontowy budynku.
Audyt energetyczny przedsiębiorstwa.
Audyt efektywności energetycznej na potrzeby uzyskania Białych Certyfikatów.
Audyt energetyczny oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.
Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku.
Projektowana charakterystyka energetyczna budynku (na cele projektu budowlanego).
Efekty…

Wojciech
Ćwirko

AUDYTOR ENERGETYCZNY ZAE, CERTYFIKATOR ENERGETYCZNY BUDYNKÓW MI/ŚE/9337
audyty energetyczne, audyty remontowe (premia BGK),
audyty energetyczne pod DOFINANSOWANIA UNIJNE - RPO,
audyty energetyczne pod DOFINANSOWANIA KRAJOWE - NFOŚiGW oraz WFOŚiGW,
charakterystyki / świadectwa energetyczne dla programu "MOJE CIEPŁO"
audyty energetyczne dla programu "CZYSTE POWIETRZE",
audyty energetyczne dla programu "AGROENERGIA",

Mariusz
Szczurek

Dariusz
Curyło

Audytor energetyczny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie energooszczędności i odnawialnych źródeł energii, wykładowca AGH, ekspert WFOŚiGW, MZ i dwóch urzędów marszałkowskich.
Koordynator programów unijnych, weryfikator audytów na zlecenie BGK i NFOŚiGW, ekspert MSZ w zakresie projektów na Ukrainie. Rekomendowany audytor Zrzeszenia Audytorów Energetycznych w specjalności audyty energetyczne przedsiębiorstw oraz audyty w trybie Ustawy Termomodernizacyjnej. Certifield Energy Manager…

Krzysztof
Kamiński

Biuro Projektowo-Usługowe Inżynierii Środowiska istnieje od 2017 roku. Głównym przedmiotem naszej działalności jest opracowywanie projektów i wykonawstwo usług związanych z szeroko pojętą inżynierią środowiska. Mowa tu o prowadzeniu audytów energetycznych, wraz z niezbędnymi obliczeniami wskaźników efektywności ekonomiczno-ekologicznej związanymi ze skutecznością i celowością wprowadzania zmian termomodernizacyjnych. Wykonujemy projekty budowlane i środowiskowe, a także charakterystykę…

Mateusz
Roś

Robert
Lemiński

od 2011 roku do kwietnia 2022 wykonałem ok 1500 opracowań związanych z energetyką cieplna budynków, w tym ponad 230 audytów energetycznych i remontowych oraz opracowania z zakresu oceny energetycznej budynków nowo projektowanych oraz świadectw charakterystyki energetycznej. Przez ponad 2 lata byłem jednym z ekspertów Województwa Dolnośląskiego przy ocenie projektów RPO EFRR WD w tym SZIT Aglomeracji Jeleniogórskiej i Wrocławskiej. Zajmuję się również badaniami termowizyjnymi od 2011. Bardzo…